מרחב לריפוי - האתר החדש כמעט מוכן

לעתים קרובות שואלים אותי במה בדיוק אני עוסקת?

אני מטפלת ומדריכה אנשים.

במה או איך בדיוק?

אההה……..:)

אני מצליחה להגיע בערך עד לכאן.

אז החלטתי לאסוף את עצמי ולייצר סוג של הסבר שיאפשר להבין מתוך המילים כמה שניתן , מה בדיוק קורה במפגש הטיפולי איתי.

כדי להזין ולספק את הצד השכלתני אפשר להזכיר שבארגז הכלים שלי (או במאגר התעודות שאני די בטוחה ששמתי לשמור איפשהו), אני הומאופתית קלאסית ועובדת גם עם כלי התטא הילינג, ובדרך ביקרתי גם בלימודי שיאצו ורפואה סינית ואת הרפואה המערבית פגשתי לי גם פה וגם שם…

אבל באמת באמת מתחת לכל התארים , אני אחינועם, יש לי משפחה אהובה ומקסימה, והקמנו לנו מקום , מרחב לריפוי.

מרחב לריפוי הוא השם של המקום שלנו, הוא גם המהות וגם הכוונה.

מרחב לריפוי הוא מרחב פיסי, רגשי ורוחני, מרחב בטוח, מכיל, מקבל, תומך, סומך, מרחב שמאפשר למטופל להשיל את החסמים, להשיל דפוסים ותפיסות ששרתו אותו עד כה מצוין וכעת מהווים מגבלה על יכולתו להבריא מחולי, להגשים חלומות, לנהל תקשורת ישירה ובוראת עם כוחות הבריאה  למרות היותם תמיד זמינים וקשובים לבקשותיו.

למעשה, אני בעיקר מקשיבה לאנשים, מקשיבה לבורא, מקשיבה עם האוזניים והעיניים והלב. מדיי פעם קצת מדברת, מניחה יד כשצריך, מעבירה את המסרים והתכנים שעולים מתוך הבקשות והרצון של המטופל.

אנחנו הולכים את הדרך ביחד, המטופל שמביע בקשה לשינוי בחייו.  אם ברמה של כאב או חולי פיסי כמו גם  ברמה רגשית ואו  רוחנית. ואני שמקשיבה, מלווה, תומכת, מחזיקה את המרחב באמונה ששינוי כזה אפשרי, מסייעת בחשיפת וניקוי הגורמים שמנעו בעדו מלקרות ובהגדרת הצורך החדש כך שיוכל לקבל ביטוי גשמי.

וכמובן, הבורא. שעושה את שלו. הוא פשוט בורא את שאנחנו מעזים לבקש, את שאנחנו מעזים לגלות ולהאמין שמגיע לנו וזה אפילו אפשרי.

ואז קורים נסים.

אז אם עולה בכם רצון לחוות, להתנסות, לשנות, לברוא את המציאות אחרת, אתם יותר ממוזמנים.

אפשר למצוא אותי כאן 052-9551870

ובפייסבוק בדף של מרחב לריפוי